Přehled komentářů k jednotlivým fotografiím:
výběr kategorie: komentáře k fotografiím z kategorie: Černobílá a sépie
 
Panorama
 
Příroda a krajina
 
Zvířata
 
Makro
 
Houby a rostliny
 
Architektura, industriál
 
Noční fotografie
 
Lidé a momentky
 
Portrét
 
Černobílá a sépie
 
Abstrakce
 
Historické pohlednice
 
 
Ráno v Karlštejně IV
 
Soumrak na hrázi II
 
Malej rošťák
 
Večerní rozjímání II
 
Honza a voda
 
Zámek Hrubá Skála II
 
Mistr zvuku II
 
Světlo a stín III
 
Kutná Hora II
 
Večer u božích muk II
 
 
Ráno v Karlštejně V
 
Boží muka III
 
Cesta po schodech
 
Večerní meditace II
 
Šeptání
 
Pírko II
 
Cestou po schodech II
 
Zamávám Ti křídly
 
V Podvekách po bouřce ... II
 
Zjevení naděje II
 
 
Škrtnutá obloha II
 
Boží muka IV
 
Pelikánovo zrcadlo IV
 
Ráno v Břevnově II
 
Boží stánek v Podvekách II
 
Židovský hřbitov
 
Zelená Hora
 
Zamávám Ti křídly II
 
Zbraslavice III
 
Český Šternberk
 
 
Večer u vody II
 
Zjevení naděje IV
 
Zebří pozadí
 
Dvě věže II
 
Opuštěná cihelna II
 
Už Ti odplouvám
 
Zimní večer ...
 
Na kytaru hráli ... II
 
Zbraslavice IV
 
Nebeský rybník II
 
Jak fungují komentáře:

Pokud si chcete přečíst komentáře k dané fotografii, nebo k vybrané fotografii komentář napsat, tak máte dvě možnosti: Buď si komentář k fotografii můžete otevřít přímo v fotogalerii a nebo na této stránce. V fotogalerii ve zvolené kategorii kliknete na malý náhled. Tím otevřete fotografii v originální velikosti a na tomto velkém náhledu kliknete na tlačítko "komentář", které je umístěno ve spodní části pod názvem fotografie. Tím se Vám otevře nové okno, kde se zobrazí komentáře k této fotografii. Pokud používáte prohlížeč Windows Internet Explorer 8, tak se otevře nové okno prohlížeče ve zmenšeném náhledu, který si můžete zvětšit na celou plochu monitoru. Po přečtení, či vložení komentáře jej můžete opět zavřít a vrátit se k původnímu oknu, kde máte otevřenou fotogalerii. U většiny ostatních prohlí-
žečů, jako jsou Mozilla Firefox, Opera, nebo Google Chrome se komentář otevře jako nová záložka v používaném okně daného prohlížeče. Kliknutím na danou záložku si můžete v tomto prohlížeči zobrazit buď fotografii, nebo komentář. Komentář potom zavřete tím způsobem, že v používaném prohlížeči zavřete pouze danou záložku, kde je komentář zobrazen, nikoliv celé okno jako u Exploreru. Pokud máte fotografii prohlédnutou, nebo se pouze chcete podívat na komentáře k vybraným fotografiím, tak můžete použít tuto stránku s názvem "komentáře", která slouží jako jakýsi přehled všech komentářů. V levé části si zvolíte kategorii fotografií a v pravé části se zobrazí názvy fotografií z této kategorie. Kliknutím na název zvolené fotografie se otevře komentář v novém okně, nebo záložce okna podle toho, který internetový prohlížeč používáte. Vše funguje stejným způsobem, který již byl popsán výše.

Pokud chcete vložit komentář k fotografii, nebo vzkaz do knihy návštěv, tak musíte vyplnit údaje v okně jméno, komentář a také napsat odpověď na jedno-
duchou otázku, blokující vkládání spamu. Mail není povinný údaj. Pokud chcete mail uvést, tak můžete bez obav ze zneužití pro zasílání spamu. Skript PHP uvnitř formuláře pracuje s antispamovou ochranou, která chrání údaje mailové adresy proti automatickému načítání různými vyhledávacími sw a následnému posílání spamu.

V případě, že používáte prohlížeč, na kterém se Vám tyto stránky zobrazují chybně a přesto máte chuť si je prohlédnout, tak si otevřete část nazvanou "odkazy", kde najdete aktivní odkazy na stažení čtyř různých internetových prohlížečů, které jsou v češtině a tyto stránky se v nich zobrazí zcela správně, neboť na nich byly testovány.

copyright  ©  Karel Jíra 2008